
Фильтр Corteco Fiat Dodge Jeep
1 031 ₴
- Готово к отправке
- Код: 80001190
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
25
|
|
|
Довжина [мм]:
|
215
|
|
|
Тип фільтру:
|
||
|
Ширина [мм]:
|
193
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
3358960470638
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Код запчасти | 80001190 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 215 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Высота | 25 мм |
| Совместимость с маркой | Dodge, Lancia, Fiat, Jeep, Chrysler |
| Совместимость с моделью | Caliber, Avenger, Flavia, Sebring, Patriot |
Информация для заказа
- Цена: 1 031 ₴


