
Фильтр Corteco Audi Volkswagen Porsche
1 050 ₴
- Готово к отправке
- Код: 21653015
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
30
|
|
Довжина [мм]:
|
275
|
|
Тип фільтру:
|
|
|
Ширина [мм]:
|
217
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
3358966530152
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Код запчасти | 21653015 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 275 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Высота | 30 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Совместимость с моделью | Amarok, Touareg, Multivan, Transporter, Cayenne, Q7 |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴


