
Тормозной барабан Citroen Peugeot
3 429 ₴
- Готово к отправке
- Код: BF484
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Внутрішні. висота торм. барабана [мм]:
|
43
|
|
Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм]:
|
203
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
108
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
52
|
|
Заг. висота торм. барабана [мм]:
|
71.5, 72
|
|
Кількість монтажних отворів:
|
4
|
|
Особливості виконання 8:
|
cо маточиною
|
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
|
Тип зборки:
|
Закріплено болтами / шурупами
|
|
для діаметра вала починаючи з [мм]:
|
52
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
5012759280300
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | BF484 |
| Состояние | Новое |
| Внутренняя высота барабана | 43 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Высота | 72 мм |
| Диаметр барабана | 245 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Диаметр отверстия ступицы | 51.9 мм |
| Конструктивные особенности | Без кольца датчика ABS |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | C2 Enterprise, DS3, 1007, 206, C2, C3 |
Информация для заказа
- Цена: 3 429 ₴


