
Тормозные колодки Mercedes Fiat Alfa Lancia Volvo Audi Volkswagen Opel Saab
610 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP18
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
20034
|
|
Висота 1 [мм]:
|
56
|
|
Висота [мм]:
|
56.5
|
|
Гальмівна система:
|
Teves
|
|
Довжина [мм]:
|
61.8
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина 1 [мм]:
|
14
|
|
Товщина [мм]:
|
14.5 мм
|
|
датчик зносу:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
5012759300046
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP18 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 61 мм |
| Ширина наружной накладки | 61.8 мм |
| Высота внутренней накладки | 56.5 мм |
| Высота внешней накладки | 56.5 мм |
| Толщина внутренней накладки | 14.5 мм |
| Толщина внешней накладки | 14.5 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Volkswagen, Opel, Audi, BMW, Mercedes-Benz, Saab |
| Совместимость с моделью | Matra Bagheera, 99, Ponton, 100, 240, Simca 1000, 260, Kadett, W111, W112, Karmann, C70, 740, SL, Heckflosse, 1502-2002, 140, Simca 1500, 960, 356, 164, Olympia, 850, Horizon, 1600 GT, Giulia, 911, 940, 60, Commodore, Diplomat, 411,412, 1500-2000, Manta, Spider, 912, 918, S-Class, Alfetta, Ascona, GT, V70, S70, Simca 1300, 1500,1600, /8 (W114/W115), Admiral, Simca 1301, Simca 1100, Pagode |
Информация для заказа
- Цена: 610 ₴


