
Рычаг Mercedes
4 369 ₴
- Готово к отправке
- Код: TC1386
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
95
|
|
Довжина [мм]:
|
470
|
|
Розмір різьблення:
|
M14x1.5
|
|
Розмір різьблення 1:
|
M14X1.5
|
|
Розташування:
|
Передній міст
|
|
Розташування в авто:
|
Cправа
|
|
Розташування на осі:
|
знизу
|
|
Тип керма:
|
поперечний важіль
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
5012759350515
|
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | TC1386 |
| Состояние | Новое |
| Место установки | Нижний |
| Материал | Алюминий |
| Тип рычага | Прицепной |
| Конструктивные особенности | С шаровым шарниром |
| Длина | 470 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 95 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | CLS |
Информация для заказа
- Цена: 4 369 ₴


