
Тормозные колодки Volkswagen Mercedes
1 383 ₴
- Готово к отправке
- Код: 025 216 2117/PD
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
21621, Mbp0163pd
|
|
Висота [мм]:
|
50
|
|
Гальмівна система:
|
Ate
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
17 мм
|
|
Ширина [мм]:
|
141,4, 141.4
|
|
датчик зносу:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
4040074138076
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 025 216 2117/PD |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 141.4 мм |
| Высота | 50 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Sprinter |
Информация для заказа
- Цена: 1 383 ₴


