
Тормозные колодки Hyundai Kia Daewoo Ssang Yong
1 392 ₴
- Готово к отправке
- Код: 025 238 9116/W
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
23891, 23892, 23893, Mbp0466
|
|
|
Висота [мм]:
|
59,9, 59.9
|
|
|
Гальмівна система:
|
Mando
|
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
16.9 мм
|
|
|
Ширина [мм]:
|
131,5, 131.5
|
|
|
датчик зносу:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
4040074019047
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 025 238 9116/W |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 131.5 мм |
| Высота | 59.9 мм |
| Толщина | 16.9 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Ssang Yong, Kia |
| Совместимость с моделью | Coupe, Magentis, Musso, Sonata, Soul, Tucson, Elantra, Sportage, Korando |
Информация для заказа
- Цена: 1 392 ₴


