
Тормозные колодки Honda
1 381 ₴
- Готово к отправке
- Код: 025 247 6616
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
64,9, 64.9
|
|
Гальмівна система:
|
Akebono
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина 1 [мм]:
|
17.3
|
|
Ширина [мм]:
|
151,9, 151.9
|
|
датчик зносу:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
4040074056479
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 025 247 6616 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 151.9 мм |
| Высота | 64.9 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.3 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.7 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | Accord |
Информация для заказа
- Цена: 1 381 ₴


