
Тормозные колодки Citroen Peugeot
1 680 ₴
- Готово к отправке
- Код: 025 249 2217
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
55,9, 55.9
|
|
|
Гальмівна система:
|
Trw
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
17.3 мм
|
|
|
Ширина [мм]:
|
103,7, 103.7
|
|
|
датчик зносу:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
4040074087527
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 025 249 2217 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 103.7 мм |
| Высота | 55.9 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | DS5, 308, RCZ, C4, 508 |
Информация для заказа
- Цена: 1 680 ₴


