
Тормозные колодки Renault Nissan Opel
1 983 ₴
- Готово к отправке
- Код: 025 251 4718/PD
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
25147, 25148, Mbp0839pd
|
|
|
Висота [мм]:
|
64,6, 64.6
|
|
|
Гальмівна система:
|
Brembo
|
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
2
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Передній міст
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Тип датчика зносу:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
18.4 мм
|
|
|
Ширина [мм]:
|
163,5, 163.5
|
|
|
датчик зносу:
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
4040074145364
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 025 251 4718/PD |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 163.5 мм |
| Высота | 64.6 мм |
| Толщина | 18.4 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Movano, Master |
Информация для заказа
- Цена: 1 983 ₴


