
Тормозные колодки
1 525 ₴
- Готово до відправки
- Код: 025 256 0418
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 025 256 0418 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 136.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.8 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525 ₴


