
Тормозной диск Mercedes Volkswagen
2 964 ₴
- Готово к отправке
- Код: 083 521 2101/PD
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
69
|
|
Діаметр отвору болт кріплення колеса [мм]:
|
15 ° з
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
130
|
|
Діаметр фаски 2 [мм]:
|
130
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
85
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
300
|
|
Кількість монтажних отворів:
|
6
|
|
Мінімальна товщина [мм]:
|
25
|
|
Необхідна кількість:
|
2
|
|
Обробка:
|
високовуглецевий
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Cправа, Зліва
|
|
Тип гальмівного диска:
|
|
|
Товщина гальмівного диска [мм]:
|
28
|
|
вид деталі:
|
Диск гальмівний
|
|
поверхня:
|
Покритий УФ-лаком, оцинкована
|
|
Тип продукту:
|
Аналог
|
|
EAN код:
|
4040074216491
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 083 521 2101/PD |
| Состояние | Новое |
| Высота | 69 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 130 мм |
| Диаметр отверстия для колесного болта | 15 мм |
| Число отверстий | 6 шт |
| Назначение | Передние колеса |
| Толщина | 28 мм |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Sprinter, Crafter |
Информация для заказа
- Цена: 2 964 ₴


