
Тормозной барабан Audi Seat Volkswagen
1 457 ₴
- Готово к отправке
- Код: 115 523 1010
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Внутрішні. висота торм. барабана [мм]:
|
38.5
|
|
|
Внутрішній діаметр гальмівного барабана [мм]:
|
180
|
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
100
|
|
|
Діаметр фаски 2 [мм]:
|
100
|
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
50.3
|
|
|
Заг. висота торм. барабана [мм]:
|
74.5
|
|
|
Кількість монтажних отворів:
|
4
|
|
|
Макс. розмір розточення гальмівного барабана [мм]:
|
181
|
|
|
Наружн. діаметр торм. барабана (мм):
|
212
|
|
|
Необхідна кількість:
|
2
|
|
|
Розташування в авто:
|
Задній міст
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 115 523 1010 |
| Состояние | Новое |
| Диаметр барабана | 212 мм |
| Внутренняя высота барабана | 38.5 мм |
| Высота | 74.5 мм |
| Диаметр отверстия ступицы | 50.3 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Назначение | Задние колеса |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | 80, Cordoba, Polo, Toledo, Coupe, Jetta, Scirocco, Golf, Derby, Passat, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 1 457 ₴


