
Тормозной диск Citroen Peugeot Fiat Alfa Lancia
1 598 ₴
- Готово к отправке
- Код: 215 521 0002
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
40,5, 40.5
|
|
Діаметр отвору болт кріплення колеса [мм]:
|
13 ° з
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
98
|
|
Діаметр фаски 2 [мм]:
|
98
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
59
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
257.5
|
|
Кількість монтажних отворів:
|
4
|
|
Мінімальна товщина [мм]:
|
20.2
|
|
Необхідна кількість:
|
2
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Cправа, Зліва
|
|
Тип гальмівного диска:
|
|
|
Товщина гальмівного диска [мм]:
|
22
|
|
вид деталі:
|
Диск гальмівний
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 215 521 0002 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 40.5 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 98 мм |
| Диаметр отверстия для колесного болта | 13 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Назначение | Передние колеса |
| Толщина | 22 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Doblo, MiTo, Linea, 500 C, Bravo, Punto, Stilo, Nemo, Ypsilon, Fiorino, Dedra, 500 |
Информация для заказа
- Цена: 1 598 ₴


