
Тормозной диск Daewoo Chevrolet
1 248 ₴
- Готово к отправке
- Код: 29-15 521 0006
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
42
|
|
|
Діаметр отвору болт кріплення колеса [мм]:
|
12.4 ° з
|
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
100
|
|
|
Діаметр фаски 2 [мм]:
|
100
|
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
60
|
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
236
|
|
|
Кількість монтажних отворів:
|
4
|
|
|
Мінімальна товщина [мм]:
|
17
|
|
|
Необхідна кількість:
|
2
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Cправа, Зліва
|
|
|
Тип гальмівного диска:
|
||
|
Товщина гальмівного диска [мм]:
|
20
|
|
|
вид деталі:
|
Диск гальмівний
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Meyle |
| Код запчасти | 29-15 521 0006 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 42 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Диаметр отверстия для колесного болта | 12.4 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Назначение | Передние колеса |
| Толщина | 20 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Spark, Nexia |
Информация для заказа
- Цена: 1 248 ₴


