
Тормозные колодки Toyota
1 619 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB3242
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
23510, 23511, 23512
|
|
|
Індикація зносу:
|
Звукове попередження зносу
|
|
|
Висота [мм]:
|
51,5, 51.5
|
|
|
Довжина [мм]:
|
116.4
|
|
|
Популярні:
|
||
|
Розташування:
|
||
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
16.5 мм
|
|
|
Ширина [мм]:
|
116,4
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB3242 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 51.5 мм |
| Ширина | 116.4 мм |
| Толщина | 16.5 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Corolla, MR2, Prius, Yaris, Yaris Verso, Celica |
Информация для заказа
- Цена: 1 619 ₴


