
Тормозные колодки Fiat Jeep
2 291 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB2111
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
22240, 22241, 22273
|
|
Індикація зносу:
|
Звукове попередження зносу
|
|
Висота [мм]:
|
64,7, 64.7
|
|
Довжина [мм]:
|
155.2
|
|
Популярні:
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
18.8 мм
|
|
Ширина [мм]:
|
155,2
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB2111 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 155.2 мм |
| Высота | 64.7 мм |
| Толщина | 18.8 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Jeep, Fiat |
| Совместимость с моделью | 500x, Renegade |
Информация для заказа
- Цена: 2 291 ₴


