
Тормозные колодки Fiat Lancia Opel
3 370 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1865
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
24727, 24728, 24729
|
|
Індикація зносу:
|
З датчиком
|
|
Висота 1 [мм]:
|
71.5
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
1, 2
|
|
Популярні:
|
|
|
Розташування:
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
20 мм
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB1865 |
| Состояние | Новое |
| Высота внутренней накладки | 71.5 мм |
| Высота внешней накладки | 69 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Совместимость с маркой | Opel, Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Doblo, Delta, Combo |
Информация для заказа
- Цена: 3 370 ₴


