
Тормозные колодки Volkswagen
3 272 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1721
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
23747, 23749, 23835
|
|
|
Індикація зносу:
|
З датчиком
|
|
|
Висота 1 [мм]:
|
74.8
|
|
|
Гальмівна система:
|
Тільки в поєднанні зі сталевими гальмівними дисками, Чи не для карбон-керамічних гальмівних дисків
|
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
1
|
|
|
Популярні:
|
||
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Тип датчика зносу:
|
||
|
Товщина 1 [мм]:
|
18.5
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB1721 |
| Состояние | Новое |
| Высота внутренней накладки | 74.8 мм |
| Высота внешней накладки | 73.3 мм |
| Толщина внутренней накладки | 18.5 мм |
| Толщина внешней накладки | 19 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Touareg |
Информация для заказа
- Цена: 3 272 ₴


