
Тормозные колодки Audi
2 242 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1661
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
23326
|
|
Індикація зносу:
|
Без датчика
|
|
Висота [мм]:
|
59, 59,0
|
|
Гальмівна система:
|
Тільки в поєднанні зі сталевими гальмівними дисками, Чи не для карбон-керамічних гальмівних дисків
|
|
Довжина [мм]:
|
116.2
|
|
Популярні:
|
|
|
Розташування:
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
16.7 мм
|
|
Ширина [мм]:
|
116,2
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB1661 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 116.2 мм |
| Высота | 59 мм |
| Толщина | 16.7 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6, A8 |
Информация для заказа
- Цена: 2 242 ₴


