
Тормозные колодки Audi Volkswagen
2 439 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1266
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
20168, 21945
|
|
|
Індикація зносу:
|
Без датчика
|
|
|
Висота [мм]:
|
69,5, 69.5
|
|
|
Довжина [мм]:
|
119
|
|
|
Популярні:
|
||
|
Розташування:
|
||
|
Тип гальмівного механізму:
|
||
|
Товщина [мм]:
|
19.4 мм
|
|
|
Ширина [мм]:
|
119,0
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB1266 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 119 мм |
| Высота | 69.5 мм |
| Толщина | 19.4 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Комплектация колодок | С винтами тормозных суппортов |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Passat, A4 |
Информация для заказа
- Цена: 2 439 ₴


