
Тормозные колодки барабанные Citroen Peugeot
1 572 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1260
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
23124, 23125
|
|
Індикація зносу:
|
З датчиком
|
|
Висота [мм]:
|
56, 56,0
|
|
Довжина [мм]:
|
130
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
4
|
|
Популярні:
|
|
|
Розташування:
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Тип датчика зносу:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
19 мм
|
|
Ширина [мм]:
|
130,0
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB1260 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 56 мм |
| Толщина | 19 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 4 |
| Комплектация колодок | С винтами тормозных суппортов |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | Xsara, Partner, 306, Berlingo |
Информация для заказа
- Цена: 1 572 ₴


