
Тормозной диск Hyundai Kia
2 569 ₴
- Готово к отправке
- Код: DF6628
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
44,4
|
|
Діаметр отвору 1 [мм]:
|
12.5
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
114.3
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
69
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
280
|
|
Мінімальна товщина [мм]:
|
21.4
|
|
Розмір різьблення 2:
|
M8
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Cправа, Зліва
|
|
Тип гальмівного диска:
|
|
|
Товщина гальмівного диска [мм]:
|
23
|
|
вид деталі:
|
Диск гальмівний
|
|
перевірочне значення:
|
E1 90R-02 C0176/0450
|
|
поверхня:
|
лакований
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | DF6628 |
| Состояние | Новое |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 44.4 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 23 мм |
| Цвет | Черный |
| Покрытие дисков | Окрашенный |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Elantra, Ceed, Pro Ceed, Veloster |
Информация для заказа
- Цена: 2 569 ₴


