
Тормозной диск BMW
7 389 ₴
- Готово к отправке
- Код: DF6003S
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
77
|
|
|
Діаметр [мм]:
|
348
|
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
120
|
|
|
Діаметр фаски 2 [мм]:
|
120
|
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
79
|
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
348
|
|
|
Кількість монтажних отворів:
|
5
|
|
|
Мінімальна товщина [мм]:
|
34.4
|
|
|
Обробка:
|
високовуглецевий
|
|
|
Особливості виконання 8:
|
Здвоєні гальмівні диски
|
|
|
Розмір різьблення:
|
14,5
|
|
|
Розташування:
|
||
|
Розташування в авто:
|
Cправа, Зліва
|
|
|
Тип гальмівного диска:
|
||
|
Товщина гальмівного диска [мм]:
|
36
|
|
|
вид деталі:
|
Диск гальмівний
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | DF6003S |
| Состояние | Новое |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 120 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 77 мм |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Толщина | 36 мм |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 7 389 ₴


