
Тормозной диск с подшипником Citroen Peugeot
4 863 ₴
- Готово к отправке
- Код: DF4452BS
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
Висота [мм]:
|
67,6, 67.6
|
|
Діаметр [мм]:
|
249
|
|
Діаметр маточини [мм]:
|
25
|
|
Діаметр осьової цапфи [мм]:
|
25
|
|
Діаметр фаски 1 [мм]:
|
108
|
|
Діаметр фаски 2 [мм]:
|
108
|
|
Діаметр центрування [мм]:
|
55
|
|
Зовнішній діаметр [мм]:
|
249
|
|
Кількість монтажних отворів:
|
4
|
|
Мінімальна товщина [мм]:
|
7
|
|
Особливості виконання 8:
|
З колісним підшипником, З кільцем сенсора abs
|
|
Розмір різьблення:
|
M12x1,25
|
|
Розташування:
|
|
|
Розташування в авто:
|
Cправа, Зліва
|
|
Тип гальмівного диска:
|
|
|
Товщина гальмівного диска [мм]:
|
9
|
|
вид деталі:
|
Диск гальмівний
|
|
особливості виконання:
|
З кільцем для датчика abs, З підшипника
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | DF4452BS |
| Состояние | Новое |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 67.6 мм |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 9 мм |
| Конструктивные особенности | С кольцом датчика ABS |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot |
| Совместимость с моделью | C4, 307 |
Информация для заказа
- Цена: 4 863 ₴


