
Тормозные колодки Fiat Lancia
906 ₴
- Готово к отправке
- Код: GDB1115
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
|
WVA номер:
|
21436
|
|
Індикація зносу:
|
З датчиком
|
|
Висота [мм]:
|
55,4, 55.4
|
|
Довжина [мм]:
|
114.9
|
|
Кількість датчиків зносу:
|
1
|
|
Популярні:
|
|
|
Розташування:
|
|
|
Тип гальмівного механізму:
|
|
|
Товщина [мм]:
|
17 мм
|
|
Ширина [мм]:
|
114,9
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | TRW |
| Код запчасти | GDB1115 |
| Состояние | Новое |
| Высота | 55.4 мм |
| Ширина | 114.9 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Совместимость с маркой | Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Punto |
Информация для заказа
- Цена: 906 ₴


