
Тормозные колодки передние DELPHI LP2028 MERCEDES-BENZ
1 455 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP2028
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP2028
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01823/2231
Номер WVA
24207 24306
Гальмівна система
TRW
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
146
Ширина 2 [мм]
146
Висота 1 [мм]
72
Висота 2 [мм]
72
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES C (C204), C T-MODEL (S204), C (W204), E (A207), E (C207), E T-MODEL (S212), E (W212), SLC (R172), SLK (R172) 1.6-3.0 01.07-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP2028 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 146.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 146 мм |
| Высота внутренней накладки | 71.5 мм |
| Высота внешней накладки | 71.5 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20.2 мм |
| Толщина внешней накладки | 20.2 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | SLC, C-Class |
- Цена: 1 455 ₴


