
Тормозные колодки передние DELPHI LP2014 FIAT FORD
1 566 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP2014
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP2014
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01823/1006
Номер WVA
24072 24138
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Ширина 1 [мм]
123
Ширина 2 [мм]
123
Висота 1 [мм]
52
Висота 2 [мм]
52
Товщина 1 [мм]
18
Товщина 2 [мм]
18
Комплект гальмівних колодок передній FIAT 500, 500 C, PANDA; FORD KA 1.2-1.4CNG 06.06-\
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | LP2014 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Delphi |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Ширина внутренней накладки | 123.2 мм |
| Ширина наружной накладки | 123.2 мм |
| Высота внутренней накладки | 51.7 мм |
| Высота внешней накладки | 51.7 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.8 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.8 мм |
| Совместимость с маркой | Fiat, Ford |
| Совместимость с моделью | 500, 500 C |
- Цена: 1 566 ₴


