
Тормозные колодки DELPHI LP1993 CITROËN FIAT PEUGEOT
1 566 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1993
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1993
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01841/1576
Номер WVA
24466 24467
Гальмівна система
Brembo
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Ширина 1 [мм]
169
Ширина 2 [мм]
169
Висота 1 [мм]
69
Висота 2 [мм]
69
Товщина 1 [мм]
19
Товщина 2 [мм]
19
ПРИМЕНЯЕТСЯ
CITROËN FIAT PEUGEOT
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1993 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 169.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 169 мм |
| Высота внутренней накладки | 69.3 мм |
| Высота внешней накладки | 69.3 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19.1 мм |
| Толщина внешней накладки | 19.1 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
- Цена: 1 566 ₴


