
Тормозные колодки передние DELPHI LP1987 CHEVROLET CAPTIVA; OPEL ANTARA A 2.0D-3.2 06.06-
1 466 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1987
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1987
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01823/2091
Номер WVA
24510 24511 24512
Гальмівна система
Mando
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
149
Ширина 2 [мм]
149
Висота 1 [мм]
62
Висота 2 [мм]
62
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1987 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 149.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 148.9 мм |
| Высота внутренней накладки | 62 мм |
| Высота внешней накладки | 62 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17 мм |
| Толщина внешней накладки | 17 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Captiva |
- Цена: 1 466 ₴


