
Тормозные колодки задние DELPHI LP1983 MERCEDES-BENZ VW
1 112 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1983
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1983
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01825/2215
Номер WVA
29190
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
137
Ширина 2 [мм]
137
Висота 1 [мм]
63
Висота 2 [мм]
63
Товщина 1 [мм]
19
Товщина 2 [мм]
19
Комплект гальмівних колодок задн MERCEDES SPRINTER 3,5-T (B906), SPRINTER 3-T (B906), SPRINTER 4,6-T (B906), SPRINTER 5-T (B906); VW CRAFTER 30-35, CRAFTER 30-50 1.8-3.5 04.06-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1983 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 136.9 мм |
| Ширина наружной накладки | 136.8 мм |
| Высота внутренней накладки | 63.1 мм |
| Высота внешней накладки | 63.1 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19 мм |
| Толщина внешней накладки | 19 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Sprinter, Crafter |
- Цена: 1 112 ₴


