
Тормозные колодки передние DELPHI LP1982 MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ (FJDA) VW
1 520 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1982
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1982
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01841/1674
Номер WVA
29192
Гальмівна система
Brembo
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
163
Ширина 2 [мм]
163
Висота 1 [мм]
67
Висота 2 [мм]
67
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES ESPRINTER (B910), EVITO TOURER (W447), EVITO (W447), MARCO POLO CAMPER (W447), SPRINTER 3,5-T (B906), SPRINTER 3,5-T (B907) 1.6D-Electric 09.03-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1982 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 163.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 163.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 67.1 мм |
| Высота внешней накладки | 67.1 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20.3 мм |
| Толщина внешней накладки | 20.3 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
- Цена: 1 520 ₴


