
Тормозные колодки задние DELPHI LP1969 FORD LAND ROVER VOLVO
970 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1969
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1969
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01825/1678
Номер WVA
24537
Гальмівна система
TRW
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
95
Ширина 2 [мм]
95
Висота 1 [мм]
43
Висота 2 [мм]
43
Товщина 1 [мм]
16
Товщина 2 [мм]
16
Комплект гальмівних колодок задн VOLVO S80 II, V70 III, XC70 II; FORD FOCUS II, GALAXY II, GALAXY MK II, KUGA I, MONDEO IV, S-MAX; LAND ROVER FREELANDER 2 1.6-4.4 10.05-12.16
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1969 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 95.4 мм |
| Ширина наружной накладки | 95.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 43.1 мм |
| Высота внешней накладки | 43.1 мм |
| Толщина внутренней накладки | 15.7 мм |
| Толщина внешней накладки | 15.7 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volvo, Land Rover, Ford |
| Совместимость с моделью | S-Max, V70, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy, Kuga, Focus |
- Цена: 970 ₴


