
Тормозные колодки задние DELPHI LP1958 CITROËN CITROËN (DF-PSA) FORD FORD (CHANGAN) JAGUAR
970 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1958
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1958
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01878/946
Номер WVA
23482 24136 24137
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
123
Ширина 2 [мм]
123
Висота 1 [мм]
52
Висота 2 [мм]
52
Товщина 1 [мм]
16
Товщина 2 [мм]
16
Комплект гальмівних колодок задн VOLVO C30, C70 II, S40 II, V40, V50; CITROEN C5 III; FORD C-MAX, C-MAX II, FOCUS C-MAX, FOCUS II, FOCUS III, FOCUS IV, GRAND C-MAX, KUGA II 1.0-Electric 03.01-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1958 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 123 мм |
| Ширина наружной накладки | 123.2 мм |
| Высота внутренней накладки | 51.9 мм |
| Высота внешней накладки | 51.9 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16.5 мм |
| Толщина внешней накладки | 16.5 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Citroen, Renault, Volvo, Opel, Jaguar, Cadillac, Ford, Mazda, Saab |
| Совместимость с моделью | Signum, Vectra, 3, XF, 9-3X, XJ, XK, xf sportbrake, C-Max, Transit Connect, C30, C5, C70, Kuga, Espace, Laguna, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, 9-3, Focus, Tourneo Connect, Megane, S-Type, S40, GT, V50, V40 |
- Цена: 970 ₴


