
Тормозные колодки DELPHI LP1957 BYD FORD FORD (CHANGAN) FORD USA GEELY
1 013 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1957
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1957
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01825/1365
Номер WVA
24260
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
102
Ширина 2 [мм]
102
Висота 1 [мм]
50
Висота 2 [мм]
50
Товщина 1 [мм]
16
Товщина 2 [мм]
16
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1957 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 102 мм |
| Ширина наружной накладки | 101.7 мм |
| Высота внутренней накладки | 50.4 мм |
| Высота внешней накладки | 50.4 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16.3 мм |
| Толщина внешней накладки | 16.3 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Ford, BYD, Jaguar |
| Совместимость с моделью | X-Type, M6, Mondeo |
- Цена: 1 013 ₴


