
Тормозные колодки передние DELPHI LP1956 BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3
1 566 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1956
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1956
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01823/2249
Номер WVA
23793 23794 23968
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
155
Ширина 2 [мм]
156
Висота 1 [мм]
64
Висота 2 [мм]
64
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1956 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 154.8 мм |
| Ширина наружной накладки | 155.5 мм |
| Высота внутренней накладки | 63.6 мм |
| Высота внешней накладки | 63.6 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20.3 мм |
| Толщина внешней накладки | 20.3 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X1, Z4, 3 |
- Цена: 1 566 ₴


