
Тормозные колодки задние DELPHI LP1955 BYD FORD
1 191 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1955
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1955
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01825/2205
Номер WVA
24486
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з клейкою плівкою
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Ширина 1 [мм]
123
Ширина 2 [мм]
123
Висота 1 [мм]
54
Висота 2 [мм]
54
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1955 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 123.1 мм |
| Ширина наружной накладки | 123 мм |
| Высота внутренней накладки | 54 мм |
| Высота внешней накладки | 54 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.3 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.3 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Tourneo, Transit |
- Цена: 1 191 ₴


