
Тормозные колодки передние DELPHI LP1954 BYD FORD VW
1 520 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1954
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1954
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01841/2206
Номер WVA
24484
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Ширина 1 [мм]
165
Ширина 2 [мм]
165
Висота 1 [мм]
67
Висота 2 [мм]
67
Товщина 1 [мм]
19
Товщина 2 [мм]
19
Комплект гальмівних колодок передній FORD TRANSIT; VW AMAROK 2.0D-3.2D 04.06-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | LP1954 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Delphi |
| Ширина внутренней накладки | 165 мм |
| Ширина наружной накладки | 165 мм |
| Высота внутренней накладки | 66.7 мм |
| Высота внешней накладки | 66.7 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19.3 мм |
| Толщина внешней накладки | 19.3 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Ford |
| Совместимость с моделью | Amarok, Transit Tourneo, Transit |
- Цена: 1 520 ₴


