
Тормозные колодки передние DELPHI LP1949 CITROEN C1, C1 II; PEUGEOT 107, 108; TOYOTA AYGO 1.0/1.2/1.4D 06.05
1 112 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1949
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1949
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01823/1363
Номер WVA
23959
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
123
Ширина 2 [мм]
123
Висота 1 [мм]
47
Висота 2 [мм]
47
Товщина 1 [мм]
18
Товщина 2 [мм]
18
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1949 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 123 мм |
| Ширина наружной накладки | 122.8 мм |
| Высота внутренней накладки | 47.2 мм |
| Высота внешней накладки | 47.2 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.5 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.5 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Совместимость с моделью | 108, C1, 107 |
- Цена: 1 112 ₴


