
Тормозные колодки передние DELPHI LP1947 MERCEDES-BENZ MERCEDES-BENZ (FJDA)
1 378 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1947
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1947
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-02A0823/1416
Номер WVA
24007
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Ширина 1 [мм]
165
Ширина 2 [мм]
165
Висота 1 [мм]
62
Висота 2 [мм]
62
Товщина 1 [мм]
21
Товщина 2 [мм]
21
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES MARCO POLO CAMPER (W447), VIANO (W639), VITO / MIXTO (W639), VITO MIXTO (DOUBLE CABIN), VITO TOURER (W447), VITO (W447) 1.6D-Electric 09.03-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1947 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 165 мм |
| Ширина наружной накладки | 165 мм |
| Высота внутренней накладки | 62 мм |
| Высота внешней накладки | 62 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20.8 мм |
| Толщина внешней накладки | 20.8 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Vito, Viano |
- Цена: 1 378 ₴


