
Тормозные колодки задние DELPHI LP1924 BMW 1 (E81), 1 (E87), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92) 1.6/2.0/2.0D 06.04-06.1
1 124 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1924
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1924
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01825/976
Номер WVA
23623 23624
Гальмівна система
TRW
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
96
Ширина 2 [мм]
95
Висота 1 [мм]
51
Висота 2 [мм]
45
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1924 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 95.6 мм |
| Ширина наружной накладки | 95.2 мм |
| Высота внутренней накладки | 51 мм |
| Высота внешней накладки | 44.6 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.4 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.4 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | 3 |
- Цена: 1 124 ₴


