
Тормозные колодки передние DELPHI LP1914 VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V 1.9D-3.2 04.03-08.15
1 576 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1914
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1914
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E4 90R-01465/1726
Номер WVA
23746
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Ширина 1 [мм]
155
Ширина 2 [мм]
155
Висота 1 [мм]
73
Висота 2 [мм]
73
Товщина 1 [мм]
18
Товщина 2 [мм]
18
Комплект гальмівних колодок передній VW MULTIVAN V, TRANSPORTER V 1.9D-3.2 04.03-08.15
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1914 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 155.3 мм |
| Высота внутренней накладки | 73.4 мм |
| Высота внешней накладки | 73.2 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.9 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.9 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Multivan |
- Цена: 1 576 ₴


