
Тормозные колодки передние DELPHI LP1913 VW MULTIVAN V, MULTIVAN VI, TRANSPORTER / CARAVELLE VI, TRANSPORTER
1 676 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1913
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1913
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E4 90R-01465/1668
Номер WVA
23746
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Ширина 1 [мм]
156
Ширина 2 [мм]
156
Висота 1 [мм]
75
Висота 2 [мм]
73
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
Комплект гальмівних колодок передній VW MULTIVAN V, MULTIVAN VI, TRANSPORTER / CARAVELLE VI, TRANSPORTER V, TRANSPORTER VI 1.9D-3.2 04.03-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1913 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 156.2 мм |
| Ширина наружной накладки | 156.2 мм |
| Высота внутренней накладки | 75 мм |
| Высота внешней накладки | 73.2 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20 мм |
| Толщина внешней накладки | 20 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Multivan |
- Цена: 1 676 ₴


