
Тормозные колодки передние DELPHI LP1902 CHANGAN HYUNDAI HYUNDAI (BEIJING) KIA KIA (DYK)
1 191 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1902
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1902
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01823/1088
Номер WVA
23891 23892 23893
Гальмівна система
Mando
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
132
Ширина 2 [мм]
132
Висота 1 [мм]
60
Висота 2 [мм]
60
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
Комплект гальмівних колодок передній HYUNDAI COUPE II, ELANTRA III, ELANTRA IV, SONATA IV, SONATA V, TIBURON, TUCSON; KIA MAGENTIS, OPTIMA, SOUL I, SPORTAGE II 1.6-2.7 01.01-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1902 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 131.6 мм |
| Ширина наружной накладки | 131.5 мм |
| Высота внутренней накладки | 59.9 мм |
| Высота внешней накладки | 59.9 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16.9 мм |
| Толщина внешней накладки | 16.9 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Tiburon, Coupe, Magentis, Sonata, Optima, Soul, I30, Tucson, Elantra, Sportage |
- Цена: 1 191 ₴


