
Тормозные колодки передние DELPHI LP1869 FORD FORD (CHANGAN) MAZDA MAZDA (CHANGAN) VOLVO
1 124 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1869
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1869
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01881/1149
Номер WVA
23723, 23724
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
157
Ширина 2 [мм]
155
Висота 1 [мм]
67
Висота 2 [мм]
62
Товщина 1 [мм]
18
Товщина 2 [мм]
18
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1869 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 156.6 мм |
| Ширина наружной накладки | 155.4 мм |
| Высота внутренней накладки | 67 мм |
| Высота внешней накладки | 62.2 мм |
| Толщина внутренней накладки | 18.1 мм |
| Толщина внешней накладки | 18.1 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volvo, Mazda, Ford |
| Совместимость с моделью | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, Fiesta, C30, C70, Kuga, Focus |
- Цена: 1 124 ₴


