
Тормозные колодки передние DELPHI LP1865 NISSAN OPEL SUZUKI VAUXHALL
958 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1865
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня
Характеристики
Артикул
LP1865
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01823/754
Номер WVA
23973 24403
Гальмівна система
TRW
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
116
Ширина 2 [мм]
116
Висота 1 [мм]
52
Висота 2 [мм]
52
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
Комплект гальмівних колодок передній DACIA DUSTER; OPEL AGILA; RENAULT ZOE; SUZUKI SPLASH, SWIFT III 1.0-Electric 02.05-
.
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1865 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 116.5 мм |
| Ширина наружной накладки | 116.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 51.9 мм |
| Высота внешней накладки | 51.9 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16.6 мм |
| Толщина внешней накладки | 16.6 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Suzuki |
| Совместимость с моделью | Almera, Swift |
- Цена: 958 ₴


