
Тормозные колодки передние DELPHI LP1862 HONDA ACCORD VII 2.0/2.2D/2.4 02.03-05.08
1 068 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1862
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1862
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01823/1004
Номер WVA
23719 23720 23721
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
155
Ширина 2 [мм]
155
Висота 1 [мм]
68
Висота 2 [мм]
65
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1862 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155.4 мм |
| Ширина наружной накладки | 155.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 68.3 мм |
| Высота внешней накладки | 64.6 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.2 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.2 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Honda |
| Совместимость с моделью | Accord |
- Цена: 1 068 ₴


