
Тормозные колодки передние DELPHI LP1861 OPEL VAUXHALL
1 101 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1861
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1861
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01881/1257
Номер WVA
23832
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
155
Ширина 2 [мм]
156
Висота 1 [мм]
70
Висота 2 [мм]
76
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
Комплект гальмівних колодок передній OPEL ADAM, ASTRA G, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC, COMBO TOUR, COMBO/MINIVAN, CORSA C, CORSA E, MERIVA A, MERIVA B, ZAFIRA B 1.0-2.2 02.98-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1861 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 156.4 мм |
| Высота внутренней накладки | 69.7 мм |
| Высота внешней накладки | 76.2 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19.9 мм |
| Толщина внешней накладки | 19.9 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Adam, Astra, Corsa, Zafira , Meriva, Combo |
- Цена: 1 101 ₴


