
Тормозные колодки передние DELPHI LP1837 AUDI SEAT SKODA SKODA (SVW) VW
1 245 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1837
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1837
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01823/1020
Номер WVA
23587 23588 23589
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Ширина 1 [мм]
157
Ширина 2 [мм]
155
Висота 1 [мм]
71
Висота 2 [мм]
66
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A1, A3, TT; SEAT ALTEA, ALTEA XL, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, LEON, TOLEDO III, TOLEDO IV; SKODA FABIA II, FABIA III, OCTAVIA I 1.0-3.6 05.00-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1837 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 156.7 мм |
| Ширина наружной накладки | 155.2 мм |
| Высота внутренней накладки | 71.4 мм |
| Высота внешней накладки | 66 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20.3 мм |
| Толщина внешней накладки | 20.3 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Scirocco, Ibiza |
- Цена: 1 245 ₴


