
Тормозные колодки DELPHI LP1824 AUDI AUDI (FAW) SEAT SKODA SKODA (SVW)
1 124 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1824
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Колодки тормозні задні AUDI A3, A4 B6, A4 B7, A4 B8, A6 ALLROAD C6, A6 C5, A6 C6, A8 D3, Q3, TT; SEAT ALTEA, ALTEA XL, EXEO, EXEO ST, IBIZA IV, IBIZA IV SC, LEON, LEON SC 1.0-5.2 08.96-
| Монтажна позиція задн |
| Ширина [мм] 106 |
| Ширина 2 [мм] 106 |
| Висота [мм] 56 |
| Висота 2 [мм] 56 |
| Товщина [мм] 18 |
| Товщина 2 [мм] 18 |
| Гальмівна система TRW |
| Використовується із датчиком зносу Ні |
| Датчик зносу Ні |
| Номер WVA 23914 24483 |
| Матеріал Низький вміст металу |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1824 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 105.7 мм |
| Ширина наружной накладки | 105.5 мм |
| Высота внутренней накладки | 55.9 мм |
| Высота внешней накладки | 55.9 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.5 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.5 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, A8, TT, Golf, Q3, Altea, Scirocco, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 1 124 ₴


